La Roche Posay Effaclar Gel Yoksa Siz Hala Denemediniz mi??


Cildiniz Nefes Almasına İzin verin Tıkalı Gözeneklerinizi Temizleyip Sıkılaştırmak Artık Hİç de Zor  DEĞİL


La Roche Posay Effaclar Jel Yağlı ciltlerde genelde gözenekler gözle görülecek miktarda genişler, bu da cildin genel görüntüsünü oldukça kötüleştirir. Fakat La roche posay effaclar Gel, mükemmel bir cilt temizliği yaparken gözenekleri küçültür, böylece siyah nokta ve sivilce oluşumunu engellemekte oldukça yarar sağlamaktadır. Gözenekleri kısa sürede temizler ve sıkılaştırır.

Nasıl mı ??* 
Aşağıda Bulanan Resimdeki gibi ;)


Ciltde bulunan gözenek genişliklerinin başlıca sebebi aşırı sebum üretimidir. La Roche Posay Effaclar Jel cildinizi fazla sebumdan arındırarak temizler. İçeriğinde sabun, alkol ve paraben bulundurmaz ve cildinizi kurutmaz. Ayrıca aşırı hassas ciltlerde de temizleyici olarak önerilmektedir.

Dip Not:  Lafı Fazla uzatmadan sözün özüne değinecek olursak sizde  cildinde dönemsel sebepsiz kızarıklıklar oluşan t bölgesi yağlı akneye eğilimde bir cilde sahipseniz Bu temizleyici ürün sayesinde hem kızarıklıklarınızdan kurtulup hemde siyah nokta ve sivilcelerinize savaş açmış olacaksınız. Ayrıca cildinizin nem seviyesini dengelemesi ve daha canlı bir görünüme kavuşturmasıda cabası ;),,,,,,,,,,,,

1 yorum: