Avene Cleanance GelÖncelikle biraz Avene markasıyla ilgili küçük bir bilgiyle başlayalım. Fransa'nın güneyinde bulunan Avene Dermatolojik Hidroterapi merkezi, 2 yüzyıldan uzun süredir, hassas ciltlerin ve cilt hastalıklarının dermatolojik bakımı için çaba göstermektedir. Avene Dermotoloji Laboratuarları, Avene Termal Syunun birçok bilimsel araştırma sonucunda kanıtlanmış yumuşatıcı ve rahatlatıcı özellikleri açısından, en hassas ciltlerin bakımını amaçlayan eksiksiz dermo-kozmetik ürünler üretmiştir. 


AveneAvene markasıyla ilgili bu kısa bilgiden sonra sıra Avene Cleanance Gel özelliklerini anlatmaya geldi. Yağlı ve akneli ciltler için sabun barındırmayan temizleme jeli olan Cleanance Gel, Avene Termal Suyu oranı çok fazla problemli ciltlere önerilir. Arındırma ihtiyacını karşılarken aynı zamanda içeriğindeki Glyceryl laurate ile sebum salgısının düzene girmesini sağlar.


Nasıl kullanılacağına gelirsek, yüzünüz nemliyken uygulayın, köpürtün ve sonrasında iyice durulayın. 

Avene Cleanance Gel
Kalitesinin güvenceleri ise şöyledir; 
  • Özenle seçilmiş hammaddeler.
  • En katı standartlar doğrultusunda üretilip kontrol edilmiş ürünler.
  • Hassas ciltler üzerinde gerçekleştirilen deneyler.
  • Kozmetik komitesi onayı vardır.
  • Minimum alerji riski ile üretilmiştir.

Avene Termal Su, Avene Cleanance, Avene güneş kremi ve diğer tüm Avene ürünlerine dermokozmetik satış sayfamız olan Dermodermo.com.tr adresimizden ulaşabilir, Kullanıcı yorumları, Uygun fiyat avantajları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.1 yorum:

  1. bu bilgilendirici yazı için teşekkür ederim. benim de elimdekiler bitince merakla kullanmayı beklediğim bir marka :) blogunuzu takibe aldım, ben de bloguma beklerim :)
    http://evriminblogu.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil