AVENE GÜNEŞ SPREYİ SPF 50+ İLE TANIŞMA VAKTİ!!!Sizde açık tenli, hassas, alerjik ve atopik bir cilde sahip misiniz ?  O zaman gerçekten Avene' nin üstün güneş koruyucu spf 50+ spreyi ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. İçeriğinde Avene Termal suyu sayesinde cildinize ve yüzünüze rahatlıkla uygulaya bileceğiniz gibi cildinize ferahlık, nem ve rahatlık kazandırmasıda cabası.

Peki bir güneş kreminden beklentilerimiz nelerdir. Tabi ki suya karşı dayanıklılığı iz bırakmaması ve paraben içermemesi dediğinizi duyar gibiyiz :)


Avene Güneş Spreyi suya karşı %100 fotostabil olduğu gibi UVB-UVA korumalıdır. İçeriğindeki E vitamini deposu ile cildinizi beslerken diğer yandanda güneşin zararlı ışınlarına karşı üstün koruma sağlayarak cilt hücrelerini yenilemeye yardımcı oluyor.
Cilt üzerinde kolay emilebilen bir yapıya sahip olmakla beraber sprey başlığı ile kolay sürülebilir özelliğe sahiptir.

Kullanım Tüyoları:
Öncelikle belirtilmesi gereken bir konuda kullanım kolaylığı, çünkü uygulamayı zevkli bir hale getiren hafif, şeffaf, ve yağsız bir dokuya sahiptir.

Güneşe çıkmadan önce cilt üzerine uygulanması yeterlidir.
Güneşe uzun süre maruz kalınan durumlarda ve her banyo sonrasın uygulamak gerekmektedir.Dermodermo Blog'u favorilerinize eklemeyi unutmayın. Zira fırsatları kaçırmanızı istemeyiz.


0 yorum: