Avene Göz Çevresi ÜrünleriYaşa bağlı olmaksızın veya zamanın insan vücudu üzerindeki etkisi ile yaşla beraber ortaya çıkan çizgi ve kırışıklıklar, koyu halkalar..

Eğer göz çevresindeki koyu halkalardan, şişlik ve güzel görünmemekten, göz bakımını istediğiniz gibi yapıp rahatlamak istiyor özel ürünler arıyorsanız, Avene Göz Ürünleri bu tip sorunlarınıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Yaşınız ile görünüşünüz arasındaki ilişki açısından olumsuz, negatif duygulara kapılıyorsanız Avene Göz Ürünleri size bu konuda çok yardımcı olacaktır. Yaşlanma karşıtı maddeler ile zenginleştirilerek özel olarak geliştirilmiş Avene Göz Ürünleri yaşlanma, çevresel zararlı maddeler ve cilt dehidratasyonun olumsuz etkilerini azaltmada yardımcı olur. Retinaldehidin, Pre-tokoferil ve Hyaluronik Asit türevlerini içeren Avene Göz Ürünleri cilt dostu maddelerden yapılmıştır. Benzer şekilde diğer Avène güzellik bakım ürünleri gibi  Göz Çevresi ürünleri de Avene Termal Suyunun iyileştirici gücü ile kuvvetlendirilmiştir.  En iyi sonuçları almak için, Avene günlük cilt bakım ürünleri ile tamamlamak fayda sağlar. Cilde zararsız üstün kaliteli bakım sunmak için Avene Göz Ürünlerini tercih edenler klinik sonuçlar ile kanıtlanmış faydaları bizzat kendileri görmüşlerdir. Avene Ystheal Göz Çevresi bakım ürünleri ile bakım yapılmayan ve sağlık açısından uygunsuz göz bakım ürünleri kullanmak, gözlerinizin doğal güzelliğini yok edebilir,  yaşlanmaya bağlı erken yaşlılık belirtilerini engelleyemez. Avene Ystheal Göz Çevresi Kremi gözleri çevreleyen derinin hassas yapısına uygun olarak üretildiği için tahriş yaratmaz. Avene Ystheal Göz Çevresi Kreminin anti-aging etkisi ​​Pre-tokoferil ve Retinaldehidin harmanlaması ve kombinasyonu ile hassas ciltlerde kullanılması ve elde edilen olağanüstü klinik sonuçlar ile patentli formülü hakkını elde etmiştir. Cilt yumuşatıcı etisi olan bu krem ​​nötr pH’lıdır ve kokusuzdur.


Eğer göz altı şişlik ve göz altı koyu halkalardan şikayetçiyseniz ve ortadan kaldırmak istiyorsanız, çok özel aktif maddelerle zenginleştirilmiş Avene Eluage Göz Çevresi Bakım kremini kullanmalısınız. Koyu halkalardan oluşmuş  hoş olmayan görünümünü ve gözlerinin altında oluşan şişlikleri azaltır iken, göz çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü en aza indirir. Hyaluronik Asit türevleri ve Retinaldehidin maddelerinden oluşan patentli karışımı ile formüle güçlü bir anti-aging krem olan  Avene Eluage Göz Çevresi Bakım kremi kişiyi rahatlatır, kuru cildi nemlendirir. Elastikiyetini, cilt bağlarını geliştirir ve aynı zamanda yüzdeki gülme kas ve bağlarını güçlendirerek aydınlatır. Ayrıca bunu kokusuz olarak yapar.

Göz altında şişlik ve anlık rahatlama isteyen bakımlı bayanlar Avene Yatıştırıcı Göz Çevresi Kreminin (Avene Soothing Eye Contour Cream) nemlendirici özelliğinden faydalanmalıdır.  Gözlerinin altında görünen bu "yastık" görünümünü azaltarak aynı zamanda antioksidan koruma sağlar ve tahriş olmuş cildi yatıştırır. Avene Termal Suyu terapötik özellikleri ile güçlendirilmiş, yaşla oluşmuş cildin elastikiyet kaybı ile ortaya çıkan can sıkıcı derin yüz ifade çizgilerini yeniler. Avene Soothing Eye Contour Cream, kokusuzdur, koruyucu içermez, hipoalerjeniktir. Aynı zamanda cilt hassasiyeti oftalmologlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.
0 yorum: