Avene Emulsion Spf 50+ Güneş Koruyucu
Normal-Karma'dan Yağlı Ciltler için Çok Yüksek Faktörlü Güneş Koruyucu KremAvene Dermatoloji Laboratuarları UVA ve UVB ışınlarına karşı güneşin zararlı etkilerinden korumak için yüksek seviyeli etkin korumayı sunar.Yeni jenerasyon MPI-SORB güneş filtresi cildinizi sadece kısa UVA ve UVB ışınlarından değil cildin alt katmanlarına kadar etkili olduğu için zararlı etkileri çok iyi bilinen,uzun UVA ışınlarından da korur.

    Güneşlenirken dikkat edilecek noktalar!

    * UV ışınlarından sakının ( kar, kum,su, yeşil alanlarda)

    * Bol miktarda sıvı tüketin

    * Güneş vücudun nemini yitirmesine neden olur, kurutur.(Çocuklara ve yaşlılara dikkat ediniz) .Denizden çıktıkdan sonra cildinizi kurulayınız.Su mercek etkisi yaratıp güneş yanıklarına neden olabilir.


Özellikle Avene SPF 50 + zengin ve kremsi dokusu ile hassas cildi korur, besler ve nemlendirir. Altın rengi sayesinde Avene Creme Teintee SPF 50 Renkli güneş koruyucular arasında en etkili olanıdır. Cilti canlandırırken aynı zamanda sağlıklı bir görünüm sağlar. Gliseril laurat deri eylemi sayesinde formüle edilen Avene Emulsion Spf50+ Güneş Koruyucu şeffaf uygulamas ile normal veya hassas ciltlerde cildi nemlendirir ve korur. Normal ve hassas cilt tipleri için cilt endişelerini her türlü tedavisi için formüle edilen Avene güneş Koruyucu yazları güneşe maruz kalan cildinizi UVA ve UVB ışınlarına karşı cildinizde mükemmel bir koruma sağlar.  
0 yorum: